Föremål som liknar längd
2151 Skulptur
Gunilla Kropp, Signerad, keramik. Längd: 26 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 juni 2024
5210 Bestick
Såld: 6.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5313 Dagbädd
1960-tal. Längd: 160 cm. Djup: 80 cm. Höjd: 40 cm
Såld: 5.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5125 Halsband
med hängen, 18k guld. Längd: 47 cm, vikt: 6,5 gr ca
Såld: 3.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5264 Textil/duk
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5203 Läsbord
längd: 88 cm, djup: 37 Höj/sänkbart
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2136 Väggrelief
Dagny Enberg. Signerad, trä, "Ängel". Längd: 90cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5165 Plattor
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5116 Matskedar
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 juni 2024