4068 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 januari 2022 -
2014 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
7297 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2019
8149 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 28 september 2015 -
8027 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juni 2015 -
7602 Blandteknik
Ahlgren, -56, 11 x 30, Kust med båtar
Såld: 150 kr
Såldes den 19 oktober 2009
4775 Oljemålning
1800-tal, kust med båtar, 54x78
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
8457 Oljemålning
H.Sanders, Kust med båtar, 38 x 78
Såld: 1.700 kr
Såldes den 14 februari 2005