Föremål som liknar kopia efter Zorn
8043 Oljemålning
Kopia efter Zorn. Ej signerad. Olja på duk, 44x35 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020
7687 Oljemålning
Albert Wallén, kopia efter Zorn, 67x50
Såld: 350 kr
Såldes den 9 januari 2017
6254 Oljemålning
kopia efter Zorn, 76x50
Såld: 5.400 kr
Såldes den 29 augusti 2016
4262 Oljemålning
Kopia efter Zorn, 90x55
Såld: 450 kr
Såldes den 7 mars 2016
5055 Oljemålning
Såld: 4.800 kr
Såldes den 26 oktober 2015
1160 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juni 2015
1387 Blyerts
Kopia efter Zorn, Anders Larson, motivet: 25 x 15
Såld: 1.600 kr
Såldes den 9 februari 2015
6196 Oljemålning
Kopia efter Zorn, 90x60 (skadad ram)
Såld: 400 kr
Såldes den 6 oktober 2014
7324 Oljemålning
Walén, Kopia efter Zorn, 74 x 54
Såld: 300 kr
Såldes den 14 oktober 2013