Föremål som liknar karta
8059 Fotografi
Såld: 5.200 kr
Såldes den 16 september 2024
7152 Grafiskt blad
Såld: 700 kr
Såldes den 15 juli 2024
6073 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
7437 Plansch
Skolkarta över Palestina från 1960,165x122
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2024
2018 Karta
Såld: 350 kr
Såldes den 19 februari 2024
3400 Bordstabletter
Såld: 500 kr
Såldes den 6 november 2023
9241 Litografiskt b..
Såld: 400 kr
Såldes den 31 juli 2023
5300 Kopparstick
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
8333 Parti kuriosa
bland annat ädelstensprovkarta+ sten föremål, 8 del
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 februari 2023