Föremål som liknar interiör
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2034 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2106 Akvarell
Såld: 6.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
3076 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
9215 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 27 maj 2024
7098 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2024
8269 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7320 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
4417 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 april 2024