3510 Kopparstick
i förgyllda ramar (1 med skadat glas) 41x29
Såld: 700 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
3484 Kopparstick
2 st 17/1800-tal i förgyllda ramar 25x18
Såld: 700 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
3218 Tavlor
1 par tryck i förgyllda ramar, 42x33
Såld: 950 kr
Såldes den 16 oktober 2006
Föremål som liknar i förgyllda ramar
- Träfflista
- alla
- Visa alla