Föremål som liknar hus
6577 Tavla
Såld: 2.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6724 Vaser
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6713 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6406 Skulpturer
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
5184 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
5306 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 december 2025
5128 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 8 december 2025
5014 Takarmatur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 8 december 2025
3008 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2025