Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar hus


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6577 Tavla
    pietra dura, hus/sjö, Italien, 16x23 cm, yttermått..//
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6724 Vaser
    2 st, Magnus Löfgren, Designhuset, "Focus", glas v..//
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6713 Oljemålning
    Imants Sinka (1915-1993). Signerad, gårdshus. Olja..//
    Såld: 300 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6406 Skulpturer
    3 st, Bertil Vallien (f. 1938), Sverige. Hus. Höjd..//
    Såld: 400 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5184 Akvarell
    Pranas Lapé. Signerad, akvarell, landskap med hus,..//
    Såld: 300 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 5306 Oljemålning
    Robert Thegerström (1857-1919), Sverige, Signerad,..//
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 8 december 2025




Ladda ner broschyr