8077 Karta
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2024 -
2044 Mapp
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023 -
9144 Bok
Såld: 300 kr
Såldes den 26 mars 2018
7445 Kataloger
Såld: 350 kr
Såldes den 5 februari 2018 -
7659 Konstmapp
Såld: 500 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
9015 Tavlor
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2013
6014 Arkitektritnin..
Såld: 7.400 kr
Såldes den 11 februari 2008 -
8192 Etsning +
2st litografiska tryck
Såld: 400 kr
Såldes den 4 juni 2007 -
6533 Bok
med litografiska tryck, Waldemar Berhard
Såld: 250 kr
Såldes den 18 december 2006