Föremål som liknar gatubild
6404 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
7127 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
8091 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 maj 2023
3043 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 24 maj 2022
3247 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 16 november 2020
8483 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2019
6383 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 8 april 2019
1058 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2019
5284 Akvarell
gatubild, monogramsignerad C K, 31x45
Såld: 100 kr
Såldes den 22 januari 2018