Föremål som liknar frukter
2015 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 november 2023
2065 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 november 2023
4245 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
9047 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2023
5135 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 21 augusti 2023
4245 Skulpturer
Såld: 350 kr
Såldes den 14 augusti 2023
3207 Bordslampor
ett par, frukter, bemålad metall. Höjd: 73 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2023
9035 Glasskulpturer
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023
4484 Bordsdekoratio..
4 st, frukter, sten, glas och metall, 5-15 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 5 juni 2023