6113 Tavla
Hästporträtt, 35x48, förg ram
Såld: 200 kr
Såldes den 9 augusti 2004 -
3494 Oljemålning
Lindholmkopia, förg ram 87x34
Såld: 2.800 kr
Såldes den 10 juni 2003 -
1525 Oljemålning
Arabiskor, sign, förg ram, skador
Såld: 200 kr
Såldes den 10 februari 2003
7520 Oljemålning
Zorn-kopia, förg ram, 65x105
Såld: 1.700 kr
Såldes den 25 november 2002 -
6035 Pasteller
1 par, 1900 ca, sign, förg ramar
Såld: 1.800 kr
Såldes den 26 augusti 2002 -
6106 Oljetryck
förg ram, 1800-tal, 36x59
Såld: 17.500 kr
Såldes den 18 februari 2002
9469 TAVLA
Engelskt landskap, förg ram, 53x75
Såld: 3.600 kr
Såldes den 17 december 2001 -
4145 OLJEMÃ…LNING
Förg ram, motiv Skansen, 67x97
Såld: 500 kr
Såldes den 12 november 2001 -
7125 SPEGEL
Förg ram, 105x87
Såld: 1.400 kr
Såldes den 6 augusti 2001