7004 Snapsglas
Såld: 250 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
4222 Unionsflagga
Sverige, för båt. 90x130cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 7 september 2020 -
1408 Standarhållare
För båt, mässing. Längd: 18, höjd: 8 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 18 mars 2019
1035 Nations & sign..
65 st ca, för båt, modell äldre
Såld: 3.600 kr
Såldes den 24 april 2017 -
4019 Väggljusstakar
för båt, mässing, höjd: 13
Såld: 400 kr
Såldes den 3 december 2007 -
3533 Campingset
för båt, 1920-tal, mahogny, Rörstrandsporslin
Såld: 3.500 kr
Såldes den 26 april 2004