Föremål som liknar fågel
7176 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 28 oktober 2024
6379 Gravyr
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2024
5060 Skulpturer
Såld: 900 kr
Såldes den 14 oktober 2024
5114 Fågeltryck i m..
Såld: 2.400 kr
Såldes den 14 oktober 2024
5186 Skål
Aluminia, Danmark, motiv med fågel. Diameter: 32 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 14 oktober 2024
1032 Gouache
Såld: 24.000 kr
Såldes den 30 september 2024
9199 Skulptur
Keramik, Signerad LA, Fågel. Höjd: 22 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 23 september 2024
7381 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 9 september 2024
7226 Spegel
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024