Föremål som liknar fågel

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7176 Blandteknik
    Såld: 700 kr

    Såldes den 28 oktober 2024
  • 6379 Gravyr
    Såld: 200 kr

    Såldes den 21 oktober 2024
  • 5060 Skulpturer
    Såld: 900 kr

    Såldes den 14 oktober 2024
  • 5114 Fågeltryck i m..
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 14 oktober 2024
  • 5186 Skål
    Aluminia, Danmark, motiv med fågel. Diameter: 32 cm
    Såld: 200 kr

    Såldes den 14 oktober 2024
  • 1032 Gouache
    Såld: 24.000 kr

    Såldes den 30 september 2024
  • 9199 Skulptur
    Keramik, Signerad LA, Fågel. Höjd: 22 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 23 september 2024
  • 7381 Litografi
    Såld: 250 kr

    Såldes den 9 september 2024
  • 7226 Spegel
    Såld: 300 kr

    Såldes den 9 september 2024