8176 GATE-LEG TABLE
Sold: SEK 450
Sold den 17 juli 2017 -
4562 GATE-LEG TABLE
Sold: SEK 150
Sold den 10 november 2014 -
9317 GATE-LEG TABLE
Sold: SEK 1600
Sold den 4 juni 2012
7021 GATE-LEG TABLE
Sold: SEK 300
Sold den 28 november 2011 -
7404 GATE-LEG TABLE
Sold: SEK 700
Sold den 3 oktober 2011 -
1658 GATE-LEG TABLE
Sold: SEK 1500
Sold den 24 maj 2010
6802 GATE-LEG TABLE
1700-tal, ett slag, skador
Sold: SEK 750
Sold den 3 november 2008