Föremål som liknar en med lagning
6026 Väggkonsoler
Såld: 600 kr
Såldes den 10 augusti 2015
2086 Spiselhundar
1 par, en med lagning, höjd: 25
Såld: 550 kr
Såldes den 12 mars 2012
5092 Vaser
3 st. Orientaliska, höjd: 23 - 26, en med lagning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2011
8197 Vaser
2 st. Kina, 1800-tal, höjd: 25, en med lagning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 maj 2011
5409 Fyllehundar
2 st. en med lagning, längd: ca 25
Såld: 150 kr
Såldes den 29 november 2010
2176 Tallrikar
7 st. Kina, 1700-/1800-tal, nagg + en med lagning
Såld: 600 kr
Såldes den 8 november 2010
3637 Urnor
1 par, porslin, 1800-tal, höjd: 18 (en med lagning)
Såld: 1.400 kr
Såldes den 5 oktober 2009
3085 Väggskulpturer
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2009
7258 Figuriner
Såld: 700 kr
Såldes den 30 mars 2009