Föremål som liknar ej signerad
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5003 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2023 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5143 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5093 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2031 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4059 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024