9174 Träsnitt
Japan, dipdyk, motivets mått: 35x49
Såld: 900 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
6125 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 14 oktober 2013 -
9060 Akvarell
Carsten Regild (1941-1992), -83, dipdyk, 35x51
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 september 2012
7229 Etsningar
dipdyk, efter Esaias Thorén, motivets mått: 7x9
Såld: 300 kr
Såldes den 28 november 2011 -
7405 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2011 -
7228 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2011