4337 Spegel
delat glas, 161x70, slitage
Såld: 500 kr
Såldes den 25 april 2022 -
8235 Spegel
Karl Johan, 2-delat glas, 215x57 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 13 september 2021 -
1546 Spegel
Karl Johan, mahogny, tvådelat glas, 131x61 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 9 november 2020
5032 Spegel
Empire, delat glas, 83x41
Såld: 500 kr
Såldes den 12 november 2018 -
6400 Spegel
1800-tal, delat glas, 81x165, dekorskada
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 september 2018 -
4187 Spegel
Sengustaviansk , höjd: 103, 2-delat glas
Såld: 6.000 kr
Såldes den 26 januari 2009
5014 Spegel
Empire tvådelat glas, höjd: 120 cm skador
Såld: 2.100 kr
Såldes den 8 september 2008 -
1477 Spegel
Empire, 2-delat glas, höjd: 198
Såld: 3.200 kr
Såldes den 3 december 2007 -
4275 Spegel
1800-tal, höjd: 137, 2-delat glas
Såld: 600 kr
Såldes den 12 september 2005