Föremål som liknar delat glas

  • Träfflista
  • 4337 Spegel
    delat glas, 161x70, slitage
    Såld: 500 kr

    Såldes den 25 april 2022
  • 8235 Spegel
    Karl Johan, 2-delat glas, 215x57 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 13 september 2021
  • 1546 Spegel
    Karl Johan, mahogny, tvådelat glas, 131x61 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 9 november 2020
  • 5032 Spegel
    Empire, delat glas, 83x41
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 november 2018
  • 6400 Spegel
    1800-tal, delat glas, 81x165, dekorskada
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 24 september 2018
  • 4187 Spegel
    Sengustaviansk , höjd: 103, 2-delat glas
    Såld: 6.000 kr

    Såldes den 26 januari 2009
  • 5014 Spegel
    Empire tvådelat glas, höjd: 120 cm skador
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 8 september 2008
  • 1477 Spegel
    Empire, 2-delat glas, höjd: 198
    Såld: 3.200 kr

    Såldes den 3 december 2007
  • 4275 Spegel
    1800-tal, höjd: 137, 2-delat glas
    Såld: 600 kr

    Såldes den 12 september 2005