Föremål som liknar dab
8435 Matta
orientalisk, Galleri, Assadabad, 83x312 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 1 april 2024
7345 Skål
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 februari 2024
4260 Bordsbokställ
Åtvidaberg. Ek. Längd: 75 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 januari 2024
8146 Takarmsatur
dab, "Centra", höjd: 35 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2022
7121 Snurrstol
Åtvidaberg, höj- och sänkbar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 februari 2022
6447 Karmstol
Ã…tvidaberg
Såld: 100 kr
Såldes den 11 oktober 2021
9331 Mattallrikar
26 delar, Rörstrand Lidabruk. Diameter: 18-24cm
Såld: 250 kr
Såldes den 24 maj 2021
5079 Taklampor
Ett par, Dabvid design. Höjd: 33cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 april 2021
9248 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 5 april 2021