9436 Gravyrer
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2022 -
1186 Färgetsning
Carlscrona. Ej signerad. Motivet: 24x43cm
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
2413 Bordskanon
med matare, Carlscrona
Såld: 900 kr
Såldes den 15 oktober 2012
1667 Golvur
Såld: 3.400 kr
Såldes den 21 april 2008 -
5295 Gravyr
carlscrona, 30x50
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2006 -
2008 Spegel
Hallrättsstämplad Carlscrona, H.132
Såld: 6.000 kr
Såldes den 27 oktober 2003