Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar carlscrona



  • Träfflista
  • 1667 Golvur
    1700-tal, Urtavlan märkt Josua Lannér No 232 Carls..//
    Såld: 3.400 kr

    SÃ¥ldes den 21 april 2008
  • 5295 Gravyr
    carlscrona, 30x50
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 30 januari 2006
  • 2008 Spegel
    Hallrättsstämplad Carlscrona, H.132
    Såld: 6.000 kr

    SÃ¥ldes den 27 oktober 2003




Ladda ner broschyr