Föremål som liknar ca 500 st
9453 Vykort
1 album + 1 låda, ca 500 st
Såld: 300 kr
Såldes den 4 maj 2020
9074 Vykort
1 album + lösa, ca 500 st
Såld: 600 kr
Såldes den 16 mars 2020
4420 Vykort
ca 500 st, 1900-talets första hälft
Såld: 1.900 kr
Såldes den 18 november 2019
6118 Vykort
ca 500 st
Såld: 2.800 kr
Såldes den 14 januari 2019
1224 Vykort
2 album + låda, ca 500 st
Såld: 1.900 kr
Såldes den 26 november 2018
1308 Förstadagsbrev
ca 500 st
Såld: 450 kr
Såldes den 15 oktober 2018
4490 Samlarbilder
Walt Disney, ca 500 st + album med bokmärken
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2011
7313 Skivor
Singlar, ca 500 st, 1970/80-tal, soul/funk/Disco
Såld: 2.500 kr
Såldes den 22 mars 2010
5581 Frimärken
Sverige, ca 500 st
Såld: 400 kr
Såldes den 25 januari 2010