Föremål som liknar ca 200 st
9150 Vykortsalbum
ca 200 st
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2024
6192 Vykort
ca 200 st
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
6561 Litografier
Såld: 1.900 kr
Såldes den 9 oktober 2017
9176 Vykort
1 album, ca 200 st
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 maj 2017
9304 Färglitografi
ca 200 st, Nordens flora, C M Lindman, ca 1920-25
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 januari 2017
4415 Färglitografier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 november 2016
2259 Litografi
ca 200 st, Nordens Flora, Lindman, 1920-tal, 25x17
Såld: 700 kr
Såldes den 23 maj 2016
1564 Singlar
1970/80-tal, ca 200 st
Såld: 350 kr
Såldes den 13 september 2010
8272 Maxisinglar
PARTI, ca 200 st, 2 backar Pop; Disco, Techno
Såld: 700 kr
Såldes den 29 mars 2010