Föremål som liknar bladguld
8264 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1300
Sold den 18 december 2023
4561 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 700
Sold den 27 september 2021
1102 ART GLASS
Sold: SEK 700
Sold den 2 november 2020
6215 FRAME
Förgyllt med bladguld, 47x61, 5cm,
Sold: SEK 1500
Sold den 13 april 2020
2444 MIRROR
Bladguld, 84x84,
Sold: SEK 400
Sold den 11 februari 2019
2029 FRAME
Bladguld, around year 1900, 34x28, wear, damages.
Sold: SEK 500
Sold den 4 december 2017
8133 Akvarell / gou..
Sold: SEK 300
Sold den 6 mars 2017
1083 MIXED MEDIA
Sold: SEK 1500
Sold den 1 augusti 2016
8490 Kuverttallrikar
14 pieces, bladguld, 1960s, diameter: 27,
Sold: SEK 600
Sold den 4 juli 2016