Föremål som liknar blad
9195 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 11 november 2024
9373 Etsningar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 november 2024
9119 Vas
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 november 2024
9367 Tuschteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024
9098 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 11 november 2024
7169 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024
9077 Vas
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 november 2024
9047 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024
9203 Ljusplåtar
Såld: 3.200 kr
Såldes den 11 november 2024