Föremål som liknar bl
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
4291 Servisdelar
Gustavsberg, Blå Blom, ca 25 del
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2066 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5023 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5094 Utställningsaf..
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5160 Mynt/medaljer
7 st, bland annat Sverige. Diameter: 3-4 cm
Såld: 4.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5050 Vas
Reijmyre Glasbruk, blått glas. Höjd: 32cm
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2134 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024