Föremål som liknar bl
-
6504 Grafiskt blad
efter Joan Miró, tryckt signatur, ej signerad. Bla..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6534 Förstoringsglas
3 st, modell äldre, bland annat pärlemo. Längd: 16-21
Såld: 400 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6582 Färglitografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Såld: 1.600 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6778 Färglitografi
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. PT, Signerad,..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Såld: 800 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6367 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad ( tryckt signatur..//
Såld: 900 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6725 Skål
Gunnel Sahlin Kosta Boda, blått glas med ränder. D..//
Såld: 350 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026