Föremål som liknar bl
3114 Skulptur
Lladro, Kvinna vid stol med blommor. Höjd: 39 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 18 november 2024
3011 Bok / häfte
Såld: 700 kr
Såldes den 18 november 2024
2077 Grafiskt blad
Såld: 4.000 kr
Såldes den 18 november 2024
2087 Etsning
Såld: 6.800 kr
Såldes den 18 november 2024
3020 Kuverttallrikar
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2024
2098 Affisch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
3118 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024
9113 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
3043 Kuriosa
2 delar, bland annat tobaksburk. Höjd: 7,5-12 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024