Föremål som liknar bl
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7106 Herrarmbandsur
Såld: 7.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
6436 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7025 Litografier
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7142 Stol
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6017 Fotografisk bild
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6014 Kaffekoppar
Såld: 11.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6140 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6753 Matservisdelar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 januari 2026