Föremål som liknar bl

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7104 Allmoge
    3 delar, diverse, bland annat gunghäst
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7106 Herrarmbandsur
    Såld: 7.800 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6436 Etsning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7025 Litografier
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7142 Stol
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6017 Fotografisk bild
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026