Föremål som liknar bl

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6510 Tallrikar
    Såld: 300 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6554 Humidor
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6654 Glasskulpturer
    2 st, bland annat Mats Jonasson, 8x7 cm. Höjd: 13 cm
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6054 Färglitografi
    Såld: 400 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6729 Fotokonst
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6053 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026