Föremål som liknar bl
6014 Kaffekoppar
Såld: 11.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6140 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6753 Matservisdelar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6510 Tallrikar
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6554 Humidor
Såld: 3.400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6654 Glasskulpturer
2 st, bland annat Mats Jonasson, 8x7 cm. Höjd: 13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6054 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6729 Fotokonst
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6053 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026