Föremål som liknar benram
8384 Miniatyr
1800-tal, benram, 5,5x7
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 oktober 2020
5206 Miniatyr
Akvarell, Bellman, benram. Motivet: 5x4
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
6539 Miniatyrer
Såld: 600 kr
Såldes den 5 november 2018
6538 Miniatyrer
5 st, benram, ramens yttermått: 10x9 - 11x13
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 november 2018
6537 Miniatyrer
2 st, benram, 14x12
Såld: 500 kr
Såldes den 5 november 2018
6176 Miniatyrer
4 st, benramar
Såld: 600 kr
Såldes den 7 oktober 2013