4093 Tusch
Såld: 250 kr
Såldes den 1 juni 2020 -
3327 Träsnitt
Såld: 900 kr
Såldes den 17 februari 2020 -
5314 Skulpturgrupp
porslin, Mao med soldater och bönder. Höjd: 37 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 15 juli 2019
3267 Oljemålning
Hj Olsson, bönder. Olja på duk, 18x22
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2019 -
9058 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 juli 2016 -
9051 Oljemålning
1800-tal, bönder, 23x30
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 december 2015
2585 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, "Spanska Bönder", 60x72
Såld: 300 kr
Såldes den 23 mars 2015 -
4515 Schackpjäser
Såld: 15.000 kr
Såldes den 22 april 2013 -
1408 Oljemålning
Bönder, 17x25
Såld: 5.600 kr
Såldes den 29 september 2008