4331 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 9 januari 2017 -
8441 Oljemålning
1800-tal, båtfärd, 36x52
Såld: 200 kr
Såldes den 5 oktober 2015 -
1627 Oljemålning
A. G Recolin, romantisk båtfärd, 81x45
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 mars 2011
Föremål som liknar bÃ¥tfärd
- Träfflista
- alla
- Visa alla