6521 Salongsbord
alrotsfaner, diameter: 84 cm, höjd: 74 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2017 -
2502 Byrå
senbarock med skrivuppsats, alrotsfanerad 105x52 H91
Såld: 13.500 kr
Såldes den 14 juni 2004
Föremål som liknar alrotsfaner
- Träfflista
- alla
- Visa alla