2484 Lackstämplar
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2017 -
7367 Matservisdelar
Såld: 500 kr
Såldes den 2 mars 2015 -
4398 Tallrikar
1 par, adligt vapen, 1800-tal, dia 25
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 mars 2008
3371 Kista
Såld: 700 kr
Såldes den 26 november 2007