2295 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 9 november 2020 -
5642 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
5005 Akvarell
Willy Thessing (f. 1939), Sverige. Vette, 21x25 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 7 januari 2019
4336 Färglitografi
Willy Thessing, kossor, 1927290, motivet: 34x51
Såld: 300 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
2068 Färglitografi
2 st, Willy Thessing, 360 upplaga, motivet: 47x33
Såld: 300 kr
Såldes den 30 januari 2017 -
3430 Akvarell
Willy Thessing, and, signerad, 22x30
Såld: 300 kr
Såldes den 18 april 2016