6025 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 24 oktober 2022 -
4116 Akvareller
4 st, Wikfeldt-90. Signerad a tergo. Motivet: 13x19cm
Såld: 450 kr
Såldes den 23 november 2020
Föremål som liknar Wikfeldt
- Träfflista
- alla
- Visa alla