Föremål som liknar Waltham
7129 MEN'S WATCH
Sold: SEK 900
Sold den 25 mars 2024
6231 SET OF TIN
Sold: SEK 300
Sold den 24 september 2018
1247 POCKET WATCH
Waltham,
Sold: SEK 200
Sold den 23 november 2015
2216 Fickur
Waltham
Sold: SEK 550
Sold den 6 april 2009
8531 Fickur
1800-tal, Waltham, 14k med briljant, originaletui
Sold: SEK 5400
Sold den 7 april 2008
2654 Fickur
2 st, förgyllt silver, Waltham & Elgin
Sold: SEK 700
Sold den 3 mars 2008