2051 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2023 -
4295 Grafiska blad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
8452 Linoleumsnitt
Walter Huber, 7 st samramade
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
1147 Emaljtavla
Walter Huber, 1972, "Fönstret min utsikt", 80 x 55
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2014 -
9514 Färgetsning
Walter Huber, Dimensionell (två skikt), -66, 50 x 40
Såld: 600 kr
Såldes den 20 oktober 2014 -
6087 Oljemålning
Walter Huber, 1958, Boote Kättelvik, 71 x 92
Såld: 250 kr
Såldes den 2 februari 2009
2377 Litografi + et..
Jäverbrant & Walter Huber, ca 30 x 40
Såld: 100 kr
Såldes den 21 april 2008 -
3110 Oljemålning
Walter Huber, skepparns pråm, 44x38
Såld: 400 kr
Såldes den 17 februari 2003