3390 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 september 2021 -
7260 Kaffekoppar
ca 13 delar, Rainbow stone, Design four, Japan
Såld: 100 kr
Såldes den 6 september 2021 -
5578 Oljemålning
W Stone, Landsväg med hus, signerad, 33x51
Såld: 500 kr
Såldes den 14 mars 2016
8296 Servisdelar
9 del, New Stone, England, (ett lock med nagg)
Såld: 300 kr
Såldes den 25 oktober 2010 -
3023 Oljemålning
W Stone, Scene near Bath, 41x61
Såld: 1.300 kr
Såldes den 26 april 2004