Föremål som liknar W
8235 Vas
Såld: 400 kr
Såldes den 4 november 2024
8175 Bordslampa
EWÅ, mässing, ställbar arm. Höjd: 55 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 4 november 2024
8430 Vas
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2024
8111 Ytterfoder
Såld: 1.600 kr
Såldes den 4 november 2024
8239 Porslin
3 delar, Wedgwood. Höjd: 10-12, diameter: 21 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
8404 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 4 november 2024
8355 Vinglas
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
8291 Skålfat
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
8183 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 4 november 2024