Föremål som liknar Vinga
6064 Brosch
Såld: 500 kr
Såldes den 29 januari 2024
2060 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 27 november 2023
1024 Kandelabrar
Såld: 18.500 kr
Såldes den 28 augusti 2023
8101 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 3 april 2023
1050 Skulptur i glas
Såld: 5.400 kr
Såldes den 25 april 2022
9214 Matservisdelar
11 delar, Rörstrand, Vinga.
Såld: 300 kr
Såldes den 1 november 2021
8036 Blandteknik / ..
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 september 2021
9093 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 april 2021
5146 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 27 juli 2020