2158 Oljemålning
Viltstilleben, 1800-tal, 26x23
Såld: 8.000 kr
Såldes den 29 februari 2016 -
4130 Etsningar
2 st. Stig Borglind, Viltstilleben, 32x22
Såld: 950 kr
Såldes den 9 mars 2009
Föremål som liknar Viltstilleben
- Träfflista
- alla
- Visa alla