Föremål som liknar Vilande sällskap 1700-tal
Vi hittade inga föremål som matchar beskrivningen + Vilande sällskap 1700-tal på metropol.se.
Kvinnliga Konstnärer
För att uppmärksamma det kvinnliga konstnärskapet anordnar Metropol Auktioner en auktion med kvinnliga konstnärer. Auktionen innebär en resa genom konsthistorien med start under andra hälften av 1800-talet fram till nutid.