Föremål som liknar Venus
6335 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2024
7005 Etsning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 15 juli 2024
4312 Skulptur
Venus de Milo, replika, järn. Höjd: 47 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
5011 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 18 mars 2024
6092 Tryck
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
1003 Färglitografi
Såld: 16.500 kr
Såldes den 27 februari 2023
4336 Matservis
Gustavsberg, Venus, ca 50 del
Såld: 200 kr
Såldes den 28 november 2022
6310 Skulptur
Venus de Milo, Gips, efter antiken. Höjd: 57 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022
9293 Vas
Såld: 250 kr
Såldes den 6 juni 2022