Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Van


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 2002 Puderdosa
    Wiwen Nilsson (1897-1974), Sverige. Sterlingsilver..//
    Såld: 1.600 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 5136 OljemÃ¥lning
    Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Gubbar på b..//
    Såld: 6.000 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 4408 Stolar
    ett par, Ludwig Mies van der Rohe, MR10, rotting/s..//
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 3187 Skulpturer
    2 st, svanar, Murano, Italien, grön/blå/lila glas...//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 24 november 2025
  • 9148 OljemÃ¥lning
    Kopia efter François Boucher, Leda och svanen. Ej ..//
    Såld: 1.000 kr

    SÃ¥ldes den 24 november 2025
  • 8490 Etsningar
    3 st, Lech Rzewuski (1941-2004), Sverige. Signerad..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 10 november 2025




Ladda ner broschyr