Föremål som liknar Van
2002 Puderdosa
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 december 2025
5136 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 8 december 2025
4408 Stolar
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2025
3187 Skulpturer
Såld: 350 kr
Såldes den 24 november 2025
9148 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2025
8490 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 10 november 2025
8508 Offsettryck
Såld: 450 kr
Såldes den 10 november 2025
8339 Kopparstick
Såld: 450 kr
Såldes den 10 november 2025
7326 Färglitografi/..
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 november 2025