1060 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
8007 Oljemålning
signerad A Appert. Värdshusscen, 50x60
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 september 2016 -
1304 Bonad
Värdshusscen, 1205 x 195 ca
Såld: 450 kr
Såldes den 9 december 2013
5054 Ram
1800-tal, Bonad med värdshusscen, 77 x 63
Såld: 550 kr
Såldes den 26 september 2011 -
2772 Figurin
Bisqviporslin, Värdshusscen, (sk), höjd: 18
Såld: 250 kr
Såldes den 6 april 2009