Föremål som liknar Värdshusinteriör
4417 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 april 2024
7575 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 6 september 2021
7068 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 15 juni 2020
6204 Oljemålning
A Dixon, värdshusinteriör, signerad, 1868,34x45
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 april 2018
2331 Oljemålning
Dal Vinea, Värdshusinteriör, 51x72
Såld: 600 kr
Såldes den 25 september 2017
9441 Oljemålning
värdshusinteriör, Oidentifierad konstnär, 19x27
Såld: 1.800 kr
Såldes den 29 maj 2017
9069 Oljemålning
signerad, Värdshusinteriör, 54x77
Såld: 350 kr
Såldes den 17 april 2017
3579 Oljemålning
Värdshusinteriör, 1800-tal, 27x34
Såld: 600 kr
Såldes den 3 oktober 2016
7032 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 augusti 2016