5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024 -
8045 Grafiska blad
8 st, Uniformstavlor, 30x20 cm. Signerad
Såld: 700 kr
Såldes den 15 juni 2020 -
3126 Litografier
7 st, Uniformstavlor, Sverige
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016
9356 Litografi
2 st, Uniformstavlor, 24x19
Såld: 200 kr
Såldes den 2 december 2013 -
8183 Litografi
3 st uniformstavlor
Såld: 300 kr
Såldes den 25 februari 2008