3021 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 18 september 2023 -
5194 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
6154 Miniatyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2019
5148 Litografiskt b..
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2018 -
4184 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 december 2012 -
2091 Kaffeskedar
6st silver, "Ulla Winblad"
Såld: 150 kr
Såldes den 26 februari 2007
1585 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 mars 2006 -
4189 Färglitografi
Einar Nerman, "Ulla Winblad"
Såld: 150 kr
Såldes den 3 maj 2004 -
5065 Etsning
Ulla Winblad dansar menuett, 39x53
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2003