Föremål som liknar Ulf Lundell
7052 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 december 2023
7053 Färglitografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 4 december 2023
8298 Färglitografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 13 december 2021
9061 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 14 december 2020
2003 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 mars 2020
7849 Akvarell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 9 januari 2017
2045 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 december 2016
4003 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 oktober 2015
9195 Offsettryck
Såld: 300 kr
Såldes den 17 februari 2014