Föremål som liknar Tyskland
5390 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5329 Supkoppar
Såld: 1.400 kr
Såldes den 29 april 2024
4073 Assietter
Såld: 250 kr
Såldes den 22 april 2024
3374 Skulpturer
2 st, Tyskland, keramik. Höjd: 17-27 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 22 april 2024
4040 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
3234 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
9122 Figurin
Såld: 1.200 kr
Såldes den 8 april 2024
8170 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 8 april 2024
7133 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024